Exact Systems
Praca od Zaraz - Stojadła - ZADZWOŃ!

Praca od ZARAZ na produkcji - Stojadła - Bez doświadczenia

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Stojadła

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki frekwencyjne,
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
  • Umowę zlecenie ( pełny ZUS ),
  • Prace w systemie brygadowym,
  • Zaplecze socjalne,
  • Opiekę Koordynator w pierwszych dniach pracy,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Parking
  • Szkolenie wdrążające,

Twoje zadania:

  • Wsparcie produkcji,
  • Odbieranie detali z maszyny produkcyjnej,
  • Pakowanie w tacki, na palety sprawdzonych komponentów,
  • Raportowanie przeprowadzonej kontroli,

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie brygadowym,
  • Dokładność,
  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

Masz pytania?

 Zadzwoń pod numer 725 250 341 bądź wyślij SMS o treść „PRACA” – oddzwonimy ze szczegółami!