Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Praca przy opiece nad seniorami.

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Aachen-Walheim

Miejscowość: 52076 Aachen-Walheim

Podopieczny, 90 lat, 74 kg, 178 cm

Dolegliwości:

- nowotwór,

- inkontynencja,

- rozedma płuc,

- schorzenie krążenia wieńcowego,

- zwężenie zastawki aortalnej,

- choroba nerek,

- leukemia,

- niewydolność pracy nerek,

- osoba po udarze (sprzed 12 lat),

- cierpi na chorobę zwłóknienia płuc,

- zastawka serca,

- podopieczny korzysta ze specjalistycznego aparatu oddechowego (wymieniany przez pielęgniarkę),

- porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

- przyjmuje leki,

- porusza się przy pomocy rollatora,

- pacjent ma częściowe kłopoty ze słuchem i ze wzrokiem,

- podopieczny nosi okulary,

- korzysta z krzesła toaletowego, windy po schodach, windy łazienkowej, butelki na mocz,

- korzysta także ze specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego i wózka elektryczny,

- do podopiecznego przychodzi codziennie personel medyczny, który wykonuje czynności pielęgnacyjne,

- z reguły przesypia noce (sporadycznie wstaje w nocy- ok. 3 razy),

- nie stosuje specjalnej diety.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym w mieście wraz z żoną. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską. Do miejscowości Walheim jest 5 minut drogi, a do Aachen około 20-30 minut busem. Podopieczny jest osobą pełną humoru, cierpliwą i przyjaźnie usposobioną. W wolnym czasie lubi czytać i oglądać filmy. Nie stosuje specjalnej diety, ale lubi jeść zupy, czy słodycze.

Opiekunka będzie miała wsparcie ze strony pomocy domowej około 4-5 razy w tygodniu. Klucze do domu ma pomoc domowa, jak i żona podopiecznego. W wielu czynnościach będzie pomagała żona. Preferowana jest opiekunka w wieku około 30 lat z dobrą lub bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego. Mile widziana zadbana pani, która umie dobrze gotować. Koniecznie niepaląca.

Osobą kontaktową jest żona podopiecznego.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów,

- gotowanie,

- dotrzymanie towarzystwa.

Oferujemy:

- osobna powierzchnia mieszkaniowa,

- oddzielna łazienka i toaleta,

- telewizja,

- internet,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.