PLH24hebi GmbH

Praca w Belgii, opiekun/ka osób starszych

Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla pacjentki z początkami demencji, kłopotami w poruszaniu się. Pacjentka komunikuje się z trudem (problemy z mówieniem). Praca w okolicy Liege, szczegóły zatrudnienia prezentuje koordynator.

Zadania pracownika:

  • pomoc pacjentce w higienie i pielęgnacji ciała, przebieraniu, korzystaniu z toalety
  • podawanie przygotowanych leków, gotowanie posiłków
  • prace domowe, takie jak sprzątanie, pranie, zmiana pościeli, wynoszenie śmieci, robienie zakupów itd.
  • inne zadania określone przez koordynatora w planie pracy.

Wymagana znajomość języka francuskiego (podstawowa lub komunikatywna), doświadczenie w opiece nad seniorami oraz gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie i składki (Deutsche Rentenversicherung), zwrot kosztów transportu, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i doraźne wsparcie koordynatora.

517753313