Manuvia
Praca w Czechach dla KAZDEGO! Panowie, Panie, PARY! Codzienny dojazd do Liberca!

  • Data publikacji:
  • 16-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Czechy - Liberec
  • Wynagrodzenie:
  • 3700 PLN netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

MIEJSCE PRACY

  • Liberec, Czechy

OPIS STANOWISKA

  • Łatwy montaż na linii według instrukcji
  • Kontrola jakości
  • Produkcja i montaż klimatyzacji do samochodów
  • Praca bez doświadczenia
  • Praca bez znajomości języka
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Czeska umowa o pracę

 OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki - średnio 25 500 CZK
  • Bonus za 100% obecność w pracy 3 000 CZK netto
  • Możliwość nadgodzin
  • Codzienny dojazd do pracy
  • Dodatek do wyżywienia w stołówce
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Grafik zmian do pół roku do przodu

WYMAGAMY

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (poniedziałek-piątek)
  • Wykonywanie pracy w pozycji stojącej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub numer kontaktowy - 665 777 280.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)