RENTA
Ottendorf-Okrilla

Praca wózek widłowy Ottendorf-Okrilla

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest innowacyjną i elastyczną firmą w zarządzaniu personelem. Naszym zadaniem jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocników.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Obecnie poszukujemy kierowców wózków widłowych (m/k) w imieniu naszych klientów w ramach pracy tymczasowej.

Praca znajduje się w okolicy Drezna i Ottendorf-Okrilla.

Zadania:

- Transport i układanie towarów
- Konserwacja i serwis wózków i urządzeń przemysłowych
- Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, zapobiegania wypadkom i ochrony środowiska.

Oczekujemy:
- Sumienność
- Odpowiedzialność
- Certyfikat na wózek widłowy
- Prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia urlopowa i świąteczna
- Niezawodne wsparcie lokalnego oddziału
- Opcje rozwoju i możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i chciałbyś stać się częścią zespołu wyślij nam swoje CV w formie PDF na E-Mail dresden@jobprofile.de