TCK Affiliate

Praca z domu | Praca dodatkowa lub stała |

  • Data publikacji:
  • 02-03-2021
  • Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Katowice, Gdańsk, Warszawa, Kielce, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok
  • Wynagrodzenie:
  • 2900 - 5000 PLN / msc
  • Stanowisko:
  • Praktykant

Poszukujemy osób do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Social media/Promocji
(Nie wymagamy doświadczenia - szkolimy w trakcie pracy)

Mile widziane osoby uczące się, studenci, osoby na urlopach rodzicielskich, jak również osoby pracujące na etacie, które chcą dorobić do wynagrodzenia.

Co oferujemy?

  • praca odbywa się na podstawie UMOWY
  • wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe
  • wysokie wynagrodzenie (2 900 PLN-5 000 PLN) miesięcznie,
  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
  • pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
  • praca zdalna, w domu
  • elastyczne godziny pracy,
  • regularne szkolenia online,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej
  • nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z,
  • nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej

Wymagania:

  • skończone 18 lat,
  • obywatelstwo polskie,
  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu,
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska pracy:

  • reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych,
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami
  • obsługa Klienta
  • tworzenie narzędzi reklamowych,
  • praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane!

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • na początek około 2 900 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 8 000 PLN miesięcznie