Brzesko

Pracownik biurowy ze znajomością Photoshopa

W związku z rozwojem naszej marki poszukujemy pracownika biurowego ze znajomością programów graficznych.
Miejsce pracy: Bochnia

Jeśli jesteś kreatywną osobą, masz wiele pomysłów i jeszcze szybciej działasz.
Lubisz wyzwania i pracę w grupie?
Portale społecznościowe to dla Ciebie nic trudnego
Mamy dla Ciebie stanowisko związane z marketingiem w internecie.

Głównymi zadaniami są:

- przygotowywanie materiałów reklamowych (baner, infografikę, mailing)
- organizacja akcji promocyjnych, konkursów
- współtworzenie i wdrażanie strategii działań marketingowych (znajomość menedżera reklam)
- zarządzanie mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest, YouTube) - pisanie postów, odpowiadanie zainteresowanym, wprowadzanie nowości i rozpowszechnianie marki
- współpraca z blogerkami, instagramerkami, influenserkami
- weryfikacja konkurencji
- dbanie o wizerunek marki

Wymagania:

- samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- chęć rozwoju osobistego oraz zaangażowanie
- kreatywność i szybkie działanie
- obowiązkowa znajomość programu photoshop

Oferujemy:
- szkolenia
- stałą umowę po okresie próbnym i premie za sukcesy
- możliwość realizacji autorskich pomysłów
- prace w młodym zespole w dziale marketingu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 8)