Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik fizyczny- pomoc serwisanta

Pracownik fizyczny- pomoc serwisanta

  • Data publikacji:
  • 02-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Grodzisk Mazowiecki
  • Wynagrodzenie:
  • 4250 brutto miesiecznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma z 20- letnim stażem w serwisie wyrobów sanitarnych zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny- pomocnik serwisanta.

Oferujemy:

- stałe i regularne ztarudnienie w oparciu o umowę zlecenie + mozliwośc premii ( w późniejszym terminie mozliwość umowy o pracę)

- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

- stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie

- zapewniamy dojazd do miejsca pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:

- nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia, ale chęci do nauki

- ważne jest Twoje zaangażowanie w wykonywaną pracę

-bardzo mile widziane prawo jazdy kat B

- punktualność

Zakres obowiązków:

- pomoc dla serwisanta w pracach związanych z montażem i serwisem szeroko pojętych produktów sanitarnych.

Prosimy o wyslanie CV na adres e-mail: biuro@serwisroca.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 534 705 092 ( często nie możemy odebrać telefonu) wiec preferowany kontakt e- mail lub zostaw wiadmośc sms.