Pracownik fizyczny -złota rączka

  • Data publikacji:
  • 15-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lipno ( Wielkopolska)
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

LIPNO- Dam Prace  !

Poszukujemy niezależnej Osoby Fizycznej do wykonywania usług konserwacyjno-naprawczych (tzw. Złota Rączka). Od kandydata oczekujemy chęci do pracy i uczciwości , sprawności fizycznej . Prawo jazdy Kat B.

Miejsce wykonywania obowiązków Lipno ( Wielkopolskie )

Zakres obowiązków;

*drobne prace remontowo-budowalne,

*naprawa usterek ,

*lekkie prace magazynowe

*prace gospodarcze

* prace konserwatorskie

* Itp.

 Możliwość zatrudnienia na umowę o prace .

  Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w godzinach od 8:00 do 17:00 pod nr telefonu: 608 385 072

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń