Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik lotniska

Pracownik lotniska DHL HUB – okolice Lipska

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Lipska
  • Wynagrodzenie:
  • 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Magazynier

OFERUJEMY:

  • Stawka nocna 18,75 Euro
  • Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
  • Zakwaterowanie tylko 6,45 Euro za dzień
  • 6,5 godz. pracy dziennie
  • Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie
  • Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska
  • Bezpłatne transport do miejsca pracy firmowymi autami
  • Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie
  • Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)
  • Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista
  • Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą
  • Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu
  • Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)
  • Zaplanowany onboarding.

ZADANIA:

  • Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów
  • Sortowanie przesyłek
  • Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
  • Obsługa towarów niebezpiecznych
  • Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym
  • Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w zakładzie pracy
  • Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.

VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=gSrTNRH-09s

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy
  • Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni
  • Niekaralność
  • Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń