Dynamicznie rozwijająca się firma ESP poszukuje do pracy na produkcji

Pracownik produkcji w Tychach- bez doświadczenia!

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Wynagrodzenie:
  • od 5300 brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Jeśli pragniesz zdobyć cenne doświadczenie w branży automotive. Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniona i zauważalna oraz cenisz sobie dobra atmosferę i profesjonalne podejście do pracownika to ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki :

  • obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń produkcyjnych

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • wizualna kontrola wyprodukowanych elementów

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dobra organizacja pracy własnej

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 30,20 zł brutto + dodatki

  • godziny nocne ze zwiększoną stawką + 20%

  • dla osób chętnych możliwość pracy w weekendy

  • dodatek za pracę w soboty + 50%

  • dodatek za pracę w niedzielę i święta + 100 %

  • jeśli jesteś uczniem lub studentem to Twoje wynagrodzenie brutto=netto

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na etat

  • pełny ZUS (Twoje składki wliczają się do emerytury)

  • zapewniamy odzież roboczą

  • parking przy zakładzie

    Jesteś zainteresowany ofertą to proszę o kontakt pod numerem telefonu : 734-126-667

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń