Niemiecka firma budowlana zajmująca się ogrodnictwem, zagospodarowaniem terenu oraz budowami placów zabaw i boisk sportowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ziemno- brukarski z niemieckim i prawem jazdy - Berlin

  • Data publikacji:
  • 08-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Berlin
  • Wynagrodzenie:
  • od 17 euro/h + dopłaty, premie, dodatki
  • Stanowisko:
  • Brukarz

Pracownik ziemno- brukarski

Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg

Stawka: od17 euro/h + dodatki i premie

Zadania:

  • Wykonywanie prac ziemnych, ogrodniczych i brukarskich związanych z ukształtowaniem terenu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu,
  • Umiejętność obsługi maszyn do robót ziemnych: minikoparki, ładowarki kołowe,
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę,
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane E.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
  • Dodatki, premie, dopłaty,
  • Możliwość zjazdów do domu co weekend,
  • Wsparcie w rozszerzeniu prawa jazdy,
  • Kursy doszkalające,
  • Nadgodziny dla chętnych,
  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZIEMNE – na pewno oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń