Kronos p.p.c. GmbH
Zatrudnimy na stanowisko:

Programista/Informatyk IT z językiem niemieckim – praca w Mühlhacker, DE

  • Data publikacji:
  • 24-04-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Muhlhacker
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Zadania:

- odpowiedzialność za działalnie sprzętu, aplikacji, ustawianie parametrów,

- optymalizacja pracy robotów,

- przeprowadzanie tesów (bezpieczeństwo instalacji),

- diagnozowanie i usuwanie usterek,

- szkolenie zespołu.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, bądź mechatronika, elektrotechnika, automatyka),

- wieloletnie doświadczenie zawodowe jako programista,

- znajomość oprogramowania Siemens Step7,

- umiejętność tworzenia projektów od początku aż do ostatecznej akceptacji,

- znajomość pakietu MS Office,

- umiejętnośc pracy w zespole jak również samodzielność w wykonywaniu pracy,

- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- gotowość do pracy 3-zmianowej oraz na wezwanie.

Praca w Niemczech, w miejscowości Mühlhacker od 1.06.2020. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Kontakt:

CV wraz z innymi dokumentami aplikacyjnymi proszę przesłać mailowo: s.zdrzalik@kronosppc.de

Kontakt tel. W godz. 9-17 pod nr tel: 575551356