Programista PHP

  • Data publikacji:
  • 16-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Dla naszego Klienta, polskiej firmy specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach IT, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów internetowych w oparciu Zend Framework
  • Współpraca z działem graficznym, testów i zespołem projektowym
  • Programowanie logiki biznesowej serwisów oraz projektowanie bazy danych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5
  • Dobra znajomość XHTML i JavaScript
  • Znajomość bazy danych MySQL lub PostgreSQL
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców projektowych i Zend Framework
  • Znajomość systemów SVN, Mantis, Redmine
  • Terminowość, solidność, dokładność
  • Własna inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet Multisport
  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, nr. ref. CC18/PROGRAMISTAPHP/PRACUJINFO/200

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”