Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca zdalna lub w biurze w Warszawie (Bielany)

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • cała Polska, praca w miejscu zamieszkania lub w biurze w Warszawie na Bielanach przy samym metrze Stare Bielany
  • Stanowisko:
  • Programista PHP

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna / Biuro w Warszawie na Bielanach

Wymagania:

● Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Dobra znajomość PHP w wersji 7.4+ (znajomość wersji 8.2 będzie dodatkowym atutem)
● Dobra znajomość baz danych MySQL
● Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (dowolny framework:
◦ Codeigniter, Laravel, Syphony, Zend itp.) liczy się znajomość koncepcji działania frameworków
● Podstawowa znajomość wzorca projektowego MVC
● Dobra znajomość HTML i CSS
● Komunikatywność
● Umiejętność telefonicznej obsługi klienta
● Skrupulatność
● Własny komputer
● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Mile wdziane:

● Dobra znajomość frameworka Codeigniter lub Laravel
● Znajomość systemów Linux
● Doświadczenie w zarządzaniu serwerami hostingowymi (jako klient)

Obowiązki:

● Wdrażanie i wspieranie aplikacji opartych na PHP
● Modyfikacje aplikacji PHP
● Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od klientów

Oferujemy:

● Pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin pracy
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Możliwość pracy w biurze w Warszawie na Bielanach przy samym metrze Stare Bielany
● Możliwość rozwoju

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy  (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń