Inspatium
Fundacja InSpatium poszukuje pracowników na stanowisko

Konsultant infolinii z j. angielskim - praca zdalna

  • Data publikacji:
  • 08-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • 4242.00
  • Stanowisko:
  • Konsultant Telefoniczny

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej dla swojego Klienta firmy Migtel poszukuje pracowników na stanowisko:

Migtel o sobie- jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Skupiamy się głównie na zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy głównie pracę zdalną.

Rozmowy sprawiają Ci przyjemność?
Praca w domu to jest to?
Kreatywność to Twój atut?

Aplikuj, nie czekaj!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • obsługa infolinii w j. angielskim,

  • dbałość o dobre imię i prestiż firmy,

  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy,

  • przeprowadzanie ankiet,

  • badanie poziomu zadowolenia klienta,

  • inne obowiązki powierzone przez przełożonego.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • posiadasz komunikatywną znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),

  • lubisz kontakt z ludźmi,

  • posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem lub na podobnym stanowisku,

  • stawiasz na różnorodność projektów (nie tylko infolinia przychodząca),

  • angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań,

  • czujesz w sobie optymizm i radość życia,

  • cenisz równowagę między pracą, a życiem prywatnym,

  • motywuje Cię praca zespołowa,

  • masz umiejętności organizacji pracy własnej.

WYMAGAMY

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane kursy związane z obsługą Klienta lub pokrewne,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,

  • posiadania komputera i słuchawek z mikrofonem oraz stałego dostępu do internetu.

OFERUJEMY
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • miłą, koleżeńską atmosferę,

  • różnorodność projektów - wsparcie szkoleniowe,

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • stałe wsparcie Koordynatora,

  • wynagrodzenie 4242 brutto.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikwać należy poprzez link:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń