Programista/Programistka Power APPS z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca zdalna dla osób z całej Polski

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • cała Polska, praca w miejscu zamieszkania
  • Stanowisko:
  • Programista

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista/Programistka Power APPS z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Mile widziane wykształcenie informatyczne
  • Mile widziane – pasja i chęć rozwoju w zakresie programowania
  • Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office ( umiejętność tworzenia automatyzacji oparte na aplikacjach Microsoftu)
  • Warunek konieczny- biegła znajomość aplikacji:
  • ◦ Power Apps Developer
  • ◦ Power Platform Developer
  • ◦ Power Platform Programmer
    • Skrupulatność
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę i powierzone zadania
    • Chęć rozwoju
    • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

    Obowiązki:

    • Usprawnianie i automatyzacja procesów informatycznych opartych na aplikacjach Microsoft

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na ½ etatu lub ¾ etatu (do uzgodnienia z Pracodawcą)
    • Pracę 100% zdalną i elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
    • Wielowymiarowa opieka ze strony BPO NETWORK (psycholog, prawnik, kadrowa)
    • Respektujemy wszystkie uprawnienia pracownicze osób z niepełnosprawnościami

    Kontakt w sprawie ofert pracy:

    Ilona
    798 951 967
    rekrutacja@bponetwork.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy
    (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń