BIG ART. KRZYSZTOF PAZDYGA
Firma BIG ART. producent bielizny damskiej i męskiej zatrudni: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

  • Data publikacji:
  • 12-06-2018
  • województwo MAZOWIECKIE, PODLASKIE, ŁÓDZKIE, CZĘŚCIOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE I LUBELSKIE
  • Wynagrodzenie:
  • 3100-5100 (brutto)

Firma BIG ART. producent bielizny damskiej i męskiej zatrudni: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Wymagamy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w sprzedaży minimum 3 lata
  • znajomości rynku
  • silnej motywacji do osiągania wysokich wyników
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz zdolności negocjacyjnych
  • umiejętności organizacji pracy i planowania
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B

Adres zamieszkania woj. mazowieckie i okolice

Zakres obowiązków:

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz w zakresie współpracy z klientami detalicznymi
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • monitorowanie terminowego spływu należności
  • pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
ciekawą pracę w miłym zespole, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIG ART. Krzysztof Pazdyga z siedzibą w Olsztynie przy ul. Trackiej 5 dla potrzeb niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez pracodawcę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Miejsce pracy:

województwo MAZOWIECKIE, PODLASKIE, ŁÓDZKIE, CZĘŚCIOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE I LUBELSKIE

Typ pracy

Praca na cały etat

Kontakt:sklep@fabio.pl(CV + list motywacyjny)