Assunto
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta,  firmy z branży motoryzacyjnej  poszukuje pracownika  na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (branża motoryzacyjna)
Region: łódzkie, podkarpackie, lubelskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B),
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Znajomość i doświadczenie w branży komisy oraz warsztaty samochodowe,
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów sprzedażowych,
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na 6 m-cy, potem przejście na umowę o pracę,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@assunto.pl bądź pod numerem tel. 794 796 324