Praca szuka fachowców

Przezwajanie silników elektrycznych (1200 kVA)

  • Data publikacji:
  • 04-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Brugia, Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 2400 euro netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Przezwajanie silników elektrycznych

Miejsce pracy: Belgia, Lanaken

Opis stanowiska:

  • Przezwajanie silników elektrycznych AC, DC (1200 kVA)
  • Praca na hali.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 14/h NETTO (około 2300-2400/mc)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów podróży Polska-Belgia do wysokości 100, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Opłacany transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia ponad 5 lat na wyżej wymienionym stanowisku.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 735 207 936
  • Wysyłaj CV: i.oryshchuk@weegree.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń