Manpower

Recepcjonistka/Recepcjonista (również z orzeczeniem)

  • Data publikacji:
  • 13-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zadania:

- obsługa interesantów: pracownicy, kandydaci , klienci,

- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

- przygotowywanie poczty,

Wymagania:

- łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

- umiejętność pracy pod presją czasu oraz nadanie priorytetu zadań

- skrupulatność w działaniu

- mile widziane zainteresowanie branżą HR

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- dostęp do benefitów w ramach programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, platforma e-learningowa, system rabatowy)

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres natak@manpower.pl w tytule wpisując Pracownik obsługi recepcji

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.