Upper Job Sp. z o. o.
Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje rekruter z językiem niemieckim do pracy.

Rekruter z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 11-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Opis stanowiska:

·       koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych na obszarze Europy, na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla

·       publikację ogłoszeń oraz selekcja dokumentów aplikacyjnych nadsyłanych przez kandydatów,

·       aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy

·       dbałość o odpowiednią jakość prowadzonych rekrutacji,

·       aktywne analizowanie rynku pracy w celu pozyskiwania najlepszych kandydatów,

·       koordynowanie działań związanych ze wzmacnianiem wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

·       znajomość języka niemieckiego na poziomie C1,

·       mile widziani studenci kierunków: ZZL lub psychologia, nie jest to warunek konieczny

·       przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

·       mile widziana znajomość języka angielskiego

·       biegła obsługa komputera w tym pakietu Ms Office,

·       wysoka kultura osobista i etyczne zachowanie,

·       umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,

·       umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

·       masz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi

·       dobra organizacja pracy,

·       samodzielność,

·       orientacja na działanie oraz na wynik.

Oferta obejmuje:

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,

·       pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu,

·       pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Upper Job Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji;
• przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania;
• dane mogą być udostępniane przez Spółkę podmiotom zainteresowanym zatrudnieniem osób przekazujących swoje dane osobowe dla celów rekrutacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Upper Job Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016, poz. 922)”.