FURNEL TRAVEL INTERNATIONAL SP. Z O.O.

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Spółka z o.o. działająca od ponad 30 lat,

zatrudni na pełen etat Samodzielną Księgową z dobrą znajomością programu Symfonia ERP

Główne zadania:

Bieżące księgowania dokumentów kosztowych i sprzedażowych, (VAT marża i na zasadach ogólnych, w tym wystawianych w imieniu i na rzecz innych podmiotów), wyciągów bankowych, uzgadnianie rozrachunków, sporządzanie zestawień należności od klientów zagranicznych i krajowych.

Oczekiwania:

wykształcenie kierunkowe z zakresu księgowości i finansów,

dobra znajomość programu Symfonia (pracujemy na wersji ERP),

Oferujemy:

zatrudnienie w wymiarze pełnego lub niepełnego etatu,

udział w szkoleniach,

możliwość rozwoju,

możliwość korzystania z pakietów medycznych, sportowych, ubezpieczeniowych.

Preferowani kandydaci z doświadczeniem  w turystyce oraz w prowadzeniu Kadr i Płac w  programie Symfonia.