Samodzielna Księgowa GDYNIA

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Samodzielna Księgowa. Praca w biurze rachunkowym. Miejsce pracy: Gdynia.

Zadania:

- samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
- samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości (KPiR, ryczałt, )
- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
- ewidencjonowanie księgowanie dokumentów w programie księgowym
- zamknięcie miesiąca oraz roku podatkowego
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- kontakt z klientami i urzędami

Wymagania:

- przynajmniej 3 lata pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym
- bardzo dobra znajomość programu księgowego Symfonia
- znajomość programu Taxmachine - mile widziana
- bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
- bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT
- rzetelność i skrupulatność
- wykształcenie - ekonomia, księgowość lub rachunkowość - mile widziane
- komunikatywność
- umiejętność dostosowywania się do sytuacji

Oferta:

- umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, a następnie na czas nieokreślony
- praca w pełnym wmiarze czasu pracy - preferowane godziny: 8-16
- perspektywy rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji, szkolenia
- praca w bardzo miłej atmosferze

Osoby zainteresowane proszę i wysyłkę aplikacji na adres mailowy: kontakt@kabafinanse.pl