Pozyskujemy Podwykonawców dla Długoterminowych Projektów

Spawacz

  • Data publikacji:
  • 11-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 25-35 euro
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Stark Montaż Sp. z o.o. – Pozyskujemy Podwykonawców dla Długoterminowych Projektów

Jesteśmy firmą Stark Montaż Sp. z o.o., zlokalizowaną w Poznaniu, i obecnie poszukujemy doświadczonych zespołów spawaczy specjalizujących się w spawaniu tlenowo-paliwowym (m/k/d) do nawiązania długofalowej współpracy przy fascynujących projektach.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 25-35 Euro za godzinę, zależne od doświadczenia

  • Współpracę w ramach umowy B2B

  • Możliwość pracy w Niemczech

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie spawów i połączeń rurowych metodą tlenowo-paliwową

  • Montaż rurociągów, instalacji grzewczych oraz ogrzewania podłogowego, zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach

  • Przygotowanie i finalizacja prac spawalniczych

  • Praca z wykorzystaniem izometrii

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie spawania tlenowo-paliwowego (m/k/d)

  • Doświadczenie w branży spawalniczej, mile widziani również nowo wykwalifikowani

  • Wysokie zaangażowanie i zdolność do elastycznego dostosowania się do zmieniających się warunków pracy

  • Posiadanie ubezpieczenia OC

  • Ważne zaświadczenie A1

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze (Autogeniczne 311 i TIG 141)

  • Przynajmniej jedna osoba w zespole powinna posługiwać się językiem niemieckim

Dodatkowo oferujemy:

  • Możliwość pracy na różnorodnych placach budowy w Niemczech

  • Osobiste wsparcie ze strony naszych doświadczonych koordynatorów

Czy jesteś zainteresowany? Dołącz do nas!

Kontakt:

Stark Montaż

Tel: +48 577 239 958

E-mail: kazlova@stark-montaz.eu

Anastazja z niecierpliwością czeka na Twój kontakt!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń