Spawacz Dania

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Spawacz

miejsce pracy: Esbjerg, Dania

zakres obowiązków:
Praca w warsztacie, spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych oraz rur

wymagania:
podbity i aktualny certyfikat 135, 136 lub 138 oraz zdanie próbki spawalniczej
3 letnie doświadczenie zawodowe jako spawacz
umiejętność czytania rysunków technicznych,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
duńska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : od 189,87 DKK/godzinę brutto - zmiana dzienna, 232 DKK/godzinę brutto zmiana nocna
możlliwość pracy do 60 godzin tygodniowo
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie
 Rotacja 4 tygodnie pracy/2 tygodnie wolnego

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku oraz ważny certyfikat na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Spawacz Dania

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń