Krzysztof Zawadzki Praca dla Ciebie

Spawacz MIG-MAG - Francja

  • Data publikacji:
  • 25-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Nantes/Laval
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja – okolice Nantes / Laval

Opis stanowiska:

- praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, wózki widłowe

- prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego

- spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania:

- co najmniej 2-3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG

- umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na polskich warunkach (pełen etat)

- wysoką stawkę godzinową + dodatki (bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy, amortyzacja za własny samochód + zwrot za paliwo na podstawie paragonów)

- zwrot kosztów za przejazd Polska–Francja, Francja-Polska

- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś:

rekrutacja@pracadlaciebie.com.pl
nr tel. 795993397