Specjalista ds. Automatyki

  • Data publikacji:
  • 08-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Jarosław
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dzień dobry,
prowadzę projekt rekrutacyjny, który może okazać się interesujący, poniżej szczegóły. Dla jednego z naszych
klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Jarosław

Główne obowiązki:
 Zapewnienie ciągłości produkcji oraz prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
 Diagnostyka urządzeń PLC oraz urządzeń peryferyjnych
 Konfigurowania elementów automatyki (falowniki, moduły bezpieczeństwa, serwonapędy, panele
operatorskie itp.)
 Współpraca z Mistrzami i Specjalistami odpowiedzialnymi za obszary, w których pracują automatyczne
urządzenia kontroli, transportu, pakowania i inne urządzenia wspierające proces produkcji
 Współpraca z Wydziałem Produkcji wynikająca z potrzeb usprawniania procesów (transportu, pakowania,
foliowania, etykietowania) — sugestie, komunikacja, plany modernizacji lub usprawnień
 Planowanie budżetu związanego z modernizacjami, naprawami oraz inwestycjami w ulepszenia pracy
urządzeń oraz czynny udział w opracowywaniu i wdrażaniu tych ulepszeń
 Kontakt i nadzór nad serwisami zewnętrznymi

Wymagania wobec kandydatów:
 Wykształcenie wyższe – kierunki Mechatronika/Automatyka/Elektronika i pokrewne
 Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym w obszarze utrzymania ruchu
 Znajomość diagnostyki i programowanie PLC (Siemens)
 Umiejętność radzenia sobie ze stresem
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
 ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 możliwość rozwoju zawodowego,
 umowę o pracę oraz dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Zachęcam do przesłania swojego aktualnego Cv na adres efilipiak@chronosconsulting.com
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną.