Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. CAD/Młodszy konstruktor opakowań

Specjalista ds. CAD/ młodszy konstruktor opakowań

  • Data publikacji:
  • 16-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Warszawa, Otwock
  • Stanowisko:
  • Projektant

Dla naszego klienta, producenta opakowań kartonowych poszukujemy:

Specjalista ds. CAD/ Młodszy Konstruktor Opakowań tektura lita

Lokalizacja: Otwock

Twój zakres obowiązków

● Projektowanie opakowań z tektury litej;

● Przygotowanie dokumentacji technicznej dla projektu;

● Wycena narzędzi;

● Opracowywanie i zamawianie narzędzi do produkcji (wykrojniki, tłoczniki, polimery);

● Obsługa plotera i przygotowanie makiet.

Nasze wymagania

● Umiejętności tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej;

● Wyższe wykształcenie techniczne / student 4 –go lub 5 go roku;

● Znajomość oprogramowania ArtiosCAD;

● Mile widziane doświadczenie w projektowaniu opakowań;

● Zmysł praktyczny, operatywność, kreatywność;

● Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

● Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, punktualność;

● Mile widziane:doświadczenie w poligrafii.

To oferujemy

● Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój kompetencji;

● Wynagrodzenie na poziomie 6 000 - 9 000 zł brutto;

● Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

● Pracę w koleżeńskiej, sympatycznej atmosferze.