Paulina Pętela

Specjalista ds. kontrolingu

Teofilów S.A. jest firmą z ponad czterdziestoletnią tradycją w produkcji dzianin.

Produkujemy i sprzedajemy dzianiny o wysokiej jakości oraz oferujemy najszerszy w Polsce asortyment dzianin.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis Stanowiska:

• wsparcie w procesie budżetowania i raportowania
• przygotowywanie prognoz finansowych
• kontrola realizacji i analiza odchyleń budżetów i planów
• sporządzanie raportów i analiz finansowych oraz analiz rentowności produktów i klientów
• wykonywanie kalkulacji na potrzeby sprawozdawczości finansowej, m.in. wyliczanie rezerw, odpisów aktualizacyjnych
• przygotowanie cash flow Spółki
• wsparcie w tworzeniu narzędzi kontrolingowych
• wsparcie w codziennej pracy działu księgowego

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, wymagane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse lub pokrewne
• podstawowa znajomość zagadnień księgowych
• umiejętność analitycznego myślenia
• MS Excel/VBA - znajomość zaawansowana (raporty/makra)
• dobra znajomość pozostałych programów pakietu MS Office
• dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• interesującą i pełną wyzwań pracę
• perspektywy rozwoju zawodowego
• dofinansowanie do wypoczynku urlopowego
• szkolenia
• miłą atmosferę pracy w zespole

Wymagane dokumenty:

CV
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.