Specjalista ds. obsługi Pasażerów linii lotniczych w jęz. niemieckim (B2)

  • Data publikacji:
  • 19-09-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków, Walerego Sławka
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Poszukujemy kontaktowych osób biegłych w języku niemieckim, które nie boją się wyzwań. Praca z nami stanowi świetną okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych w praktyce. Jeśli dołączysz do naszego teamu codziennie będziesz miał kontakt z pasażerami, którzy potrzebują Twojego wsparcia!

Praca biurowa: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń, odpisywanie na korespondencję mailową oraz chaty od pasażerów linii lotniczej;

  • Przyjmowanie oraz obsługa reklamacji;

  • Pomoc przy zmianach terminów przelotów, odpraw, bagaży, danych osobowych oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych.

Dołączając do Nas otrzymasz:

  • Atrakcyjną, gwarantowaną stawkę godzinową;

  • Dodatki za pracę w weekendy lub święta oraz realny do uzyskania system premiowy;

  • Wdrożenie w nowe obowiązki - przekażemy Ci naszą wiedzę podczas szkolenia, za które Ci zapłacimy, abyś mógł komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje;

  • Indywidualnie ustalany grafik (praca możliwa 7 dni w tygodniu);

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie;

  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku;

  • Możliwość awansu w strukturze firmy;

  • Płatny program poleceń znajomych - do 1500 zł dodatkowego bonusu;

  • Możliwość długoterminowej współpracy;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport;

  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie;

  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego;

  • Minimalnej dyspozycyjności miesięcznej na poziomie 140 godzin;

  • Biegłej obsługi komputera, sprawnego pisanie na klawiaturze;

  • Otwartości i komunikatywności.

Wyślij CV i przekonaj się, że pracę da się lubić!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/