PILNE! Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant

  • Data publikacji:
  • 29-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • od 5000 - 7000
  • Stanowisko:
  • Kosztorysant

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie ofert z branży budowlanej: prace remontowe, prace wykończeniowe mieszkań, lokali komercyjnych i rewitalizacji
  • Analiza dokumentacji projektowej planowanych i pozyskiwanych prac,
  • Sporządzanie przedmiarów i wycen, tworzenie kosztorysów ofertowych, na podstawie bieżącej analizy cen materiałów budowlanych
  • Przesyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz ich analiza,
  • Kontakt z inwestorem oraz koordynowanie zmian optymalizacyjnych,
  • Przygotowania pełnej dokumentacji technicznej
  • Weryfikacji ofert konkurencji,

Nasze wymagania

  • Wymagane ukończone studia w kierunku budownictwo, inżynieria środowiska i pokrewne.
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej (projektów, specyfikacji),
  • Wymagane doświadczenie na stanowisku związanym z analizą kosztów prac i materiałów budowlanych – min. 1 rok,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,  AutoCad (mile widziane)
  • Łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętności negocjacji cen,
  • Mile widziana znajomość programu Norma Pro.
  • Umiejętności organizacji pracy, komunikatywność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Praca w zaangażowanym zespole, w biurze w spokojnej lokalizacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Wynagrodzenie od 5.000 – 7.000

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV  na e-mail: praca-rekrutacja@onet.pl bądź kontaktować się pod numer telefonu: 690-811-811

W tytule: Kosztorysant

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń