Biuro rachunkowe z długoletnią tradycją zatrudni specjalistę ds płac

Specjalista ds płac

  • Data publikacji:
  • 17-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała
  • Wynagrodzenie:
  • 2300 brutto/m-c
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Biuro rachunkowe z długoletnią tradycją zatrudni specjalistę ds płac.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,

  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach

  • Przygotowywanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami

  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,

  • Kontakt z ZUS

  • Obsługa zapytań pracowniczych

    Wymagania:

  • dobra znajomość przepisów/regulacji prawnych dotyczących płac i kadr,

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność zachowywania poufnych informacji,

  • Motywacja oraz pro aktywne nastawienie do pracy,

  • Mile widziana znajomość programu ENOVA

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub 1/2 etat

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń,

  • przyjazna atmosfera w pracy

Oferty proszę kierować pod numer telefonu: 663 351 112