PPHU A. Rozbicki
Poszukujemy kandydatów do pracy w hotelu na stanowisku specjalista do spraw sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 12-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Włocławek

Poszukujemy kandydatów do pracy w hotelu na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku,
• tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
• promowanie działań usprawniających sprzedaż – przygotowanie materiałów promocyjnych, współpraca z działem rozwoju produktów,
• wykonywanie pomiarów wyników działań promocyjnych oraz sprawdzanie ich efektywności,
• udział w targach, wystawach i konferencjach,
• realizowanie planów sprzedażowych,
• pozyskiwanie nowych klientów – identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów,
• utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,
• wprowadzanie danych klientów, zakładanie kartotek pozyskanych klientów – baza danych,
• negocjowanie umów i warunków handlowych,
• przyjmowanie i ewidencja zamówień (w programie Excel),
• sporządzanie potwierdzeń zamówień,
• komplementowanie dokumentów dla danego projektu,
• przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej do fakturowania (zbieranie i komplementowanie dokumentów wysyłkowych od spedytora),
• fakturowanie sprzedaży,
• wyjaśnianie różnic cenowych powstałych podczas wprowadzania faktur oraz korekt,
• wystawianie dokumentów dostawy,
• przygotowanie przesunięć towarów/produktów/usług między jednostkami,
• przygotowanie zestawienia do księgowości (faktury, dokumenty dostawy),
• przygotowanie raportów sprzedażowych – analiza wyników sprzedaży,
• rozliczanie końcowe projektów – porównanie przyjętych założeń, budżetów z realnymi wynikami,
• obsługa klientów indywidualnych i biznesowych
• koordynowanie projektów w zakresie terminów dostaw – harmonogram dostaw,
• obsługa reklamacji (zgłoszenia, monitoring),
• aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie/preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe,
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
• Doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej mile widziane,
• Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedaży,
• Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
• Komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z kontrahentami,
• Umiejętność redagowania tekstów reklamowych/ promocyjnych,
• Dobra organizacja pracy własnej przez umiejętne wyznaczanie priorytetów,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
• Znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE ze szczególnym uwzględnieniem programów graficznych np. Corel Draw),
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w firmie z dużym doświadczeniem w hotelarstwie,
• Perspektywę rozwoju zawodowego,
• Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w skład którego wchodzi również system kafeteryjny

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust. z dn. 28.09.1997 O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883).