AI Solution Sp. z o.o.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków
  • Rozwój współpracy z nowymi klientami oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy,

  • Przygotowywanie wycen i ofert dla potencjalnych klientów,

  • Prowadzenie negocjacji i doradzanie zakresu usług,

  • Zarządzanie procesem zamknięcia sprzedaży,

  • Aktywne i elastyczne dostosowanie rozwiązań do wymagań klienta,

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie spraw związanych z codzienną współpracą,

  • Prowadzenie szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych z zakresu obsługi produktu,

  • Praca na CRM,

  • Udział w konferencjach i szkoleniach organizowanych dla klientów.

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • Samodzielność oraz ambicja w dążeniu do założonych celów,

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów,

  • Umiejętność negocjacji oraz prowadzenia prezentacji sprzedażowych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami,

  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

Mile widziane
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży piekarniczej, ale nie jest to wymóg konieczny,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od motywacji i osiąganych wyników,

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisk,

  • Pakiet niezbędnych szkoleń na start, wdrożymy Cię i nauczymy wszystkiego,

  • Możliwość rozwoju - jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży,

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań,

  • Atmosferę sprzyjającą otwartości i wspierającą rozwój,