Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 04-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Łańcut
  • Wynagrodzenie:
  • 4300 PLN brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Sprzedaży

 Wymagane kompetencje zawodowe

- umiejętności komunikacyjne

- umiejętności negocjacyjne

- świadomość komercyjna

- umiejętność pracy w zespole

- wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

- znajomość rynku / branży

- zdolności handlowe

- inicjatywa / przedsiębiorczość

Podstawowe obowiązki na stanowisku

- Realizowanie planów sprzedażowych przedsiębiorstwa

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (telefonicznie, elektronicznie) – identyfikowanie

  potencjalnych odbiorców produktów

- Utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami

- Bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków

   współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

- Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta w porozumieniu z

   zarządem firmy

- Przyjmowanie i ewidencja zamówień, sporządzanie potwierdzeń zamówień – w programie Excel

- Przygotowywanie raportów oraz analiz w związku z prowadzoną sprzedażą – raportowanie do

  zarządu

- Wprowadzanie rozwiązań marketingu internetowego – obsługa platform społecznościowych firmy

- Fakturowanie sprzedaży

- Obsługa systemu fakturownia.pl (przygotowywanie faktur proforma, faktur, WZ, PZ)

- Monitorowanie stanów magazynowych, stała kontrola magazynów

Wymagania rekrutacyjne

- wykształcenie minimum średnie

- dobra znajomość języka angielskiego – poziom C1

- doświadczenie w sprzedaży

- znajomość branży

- dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku - wiemy, że balans w życiu i

   wolne weekendy są ważne

- możliwość pracy hybrydowej

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawowe plus zmienne wynikające z osiąganych

  rezultatów

- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

- pomoc w organizowaniu sprzedaży (wsparcie, pomysły)

- naszą wiedzę

- możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki