EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP. Z O.O.
Poszukujemy SPECJALISTY DS. TELEMARKETINGU branża odszkodowania

Specjalista ds. telemarketingu

  • Data publikacji:
  • 23-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kamień Białobrzeski
  • Stanowisko:
  • Telemarketer

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. TELEMARKETINGU

Europejski Lider Odszkodowań jest Kancelarią Prawną, która zajmuje się obsługą prawną osób poszkodowanych w wypadkach. Pomagamy w egzekwowaniu odszkodowania na drodze polubownej oraz sądowej. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń działając jako pełnomocnik osoby poszkodowanej w wypadku z winy osób trzecich.

Dołącz do nas, jeśli:

- posiadasz doświadczenie w pracy telemarketingowej w branży odszkodowawczej

- Jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz zaangażowaną

- wykazujesz się dużą kreatywnością oraz samodzielnością w działaniu

- cenisz sobie elastyczny czas pracy

- lubisz kontakt z klientem i Jesteś nastawiony na realizację celu

- skutecznie działasz pod presją czasu i wykazujesz się elastycznością w działaniu

Twój zakres obowiązków:

- wytypowanie i weryfikacja potencjalnych klientów na podstawie ogólno-dostępnych baz danych w Internecie

-pierwszy kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem

- prowadzenie konsultacji doradczej

- budowanie dobrych relacji z Klientami

Nasze oczekiwania:

- doskonałe umiejętności komunikatywne

- dobra organizacja pracy własnej w przestrzeni domowej  oraz samodyscyplina

- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki

- empatyczne oraz etyczne podejście do Klienta

- operatywność i dynamizm w działaniu

- wykształcenie minimum średnie

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń

- wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy

- pracę w doświadczonym zespole specjalistów

- atrakcyjne wynagrodzenie

ZGŁOSZENIA proszę kierować: info@eloodszkodowania.pl