INWENTUS SP Z O.O.
W związku z dynamicznym rozwojem usłg w spółce Inwentus poszukujemy kandydatów na Specjalista ds. Wierzytelności i Faktoringu

Specjalista ds. Wierzytelności i Faktoringu

  • Data publikacji:
  • 22-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Stanowisko:
  • Account Manager
Opis oferty pracy:

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: Śląsk

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

* aktywne pozyskiwanie Klientów
* bieżące raportowanie działań.
* przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klientów
* utrzymanie dobrych relacji z Klientami
* dbanie o dobry wizerunek Firmy

Zatrudnionym oferujemy:

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej
* Stała pensja plus atrakcyjny program premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
* możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* niezbędne narzędzia pracy (, telefon komórkowy, laptop ,samochód służbowy do dyspozycji)
* ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych

Wymagania
* wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe)
* doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* znajomość technik negocjacji i argumentacji perswazyjnej
* zorientowanie na wyniki i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu
* wysokie umiejętności organizacji czasu i pracy
* samodzielność w działaniu
* znajomość narzędzi pakietu Office
* czynnego prawa jazdy kat. B
* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowymi atutami będą:

* znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem informacji gospodarczych
* praktyczna wiedza z zakresu obrotu wierzytelnościami
* umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne poparte odpowiednimi szkoleniami
* wytrwałość, konsekwencja i systematyczność

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca(o) inwentus.pl W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji{zgodnie z Ustawą z dn.10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych {DZ.USTAW z 2018,poz.10} oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO]”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.