Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, który posiada sieć najnowocześniejszych centrów technologicznych na całym świecie, w tym w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Wsparcia IT z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 08-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Wynagrodzenie:
  • 5700 brutto
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Zakres obowiązków:Praca polega na udzielaniu wsparcia technicznego klientom niemieckojęzycznym (wsparcie telefoniczne i e-mailowe) po stronie hardware Wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 w mowie i w piśmie-warunek konieczny Dobra znajomość branży IT (wymagana wiedza techniczna dotycząca hardware) Zainteresowanie nowinkami technicznymi Umiejętności analityczne i komunikacyjne Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku we wsparciu IT Mile widziana znajomość języka angielskiego Oferta: Praca na pełen etat  Umowa o pracę Wynagrodzenie 5700 brutto  Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych Praca od poniedziałku do piątku (zmiany 8h w przedziale godzinowym 8-16, 9-17,10-18) Szansa udziału w międzynarodowych projektach Możliwość rozwoju w strukturze firmy Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ  Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php