Poszukujemy na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. obróbki wydruków

  • Data publikacji:
  • 29-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków:

- obróbka wydruków (cięcie, zgrzewanie, oczkowanie)

- pakowanie wydruków

-składowanie materiałów do obróbki oraz wydawania gotowych wydruków

- aplikacja folii samoprzylepnej (po przyuczeniu)

Nasze wymagania:

- zdolności manualne

- zaangażowanie w powierzone zadania, kreatywność, otwartość

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- skrupulatność, dbałość o detale

- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na umowę o pracę

- pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kawa/herbata, parking dla pracowników, spotkania integracyjne)

Kontakt: CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez City Creations Sp. z o. o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko) prosimy przekazywać na adres: praca@city.com.pl.