JAMMAS SP. Z o. o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca w Salonie Broni

  • Data publikacji:
  • 22-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Opis stanowiska:

Obsługa programu handlowego WF-Mag, w tym wystawianie faktur VAT

Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo

Sprzedaż towarów w tym produktów koncesjonowanych

Współpraca z działem sprzedaży hurtowej

Obsługa zamówień internetowych

Obsługa rozmów telefonicznych oraz poczty elektronicznej

Dbanie o czystość i wizerunek sklepu

Wymagania:

Niekaralność

Zainteresowania oraz wiedza z zakresu militariów i strzelectwa

Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office

Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wysoka kultura osobista i chęć rozwoju

Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Uprawnienia typu: Prawo Jazdy, Instruktor Strzelectwa, licencja strzelecka, przynależność do klubu strzeleckiego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę stacjonarną w pełnym wymiarze godzin w naszym salonie broni w Warszawie

Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Możliwość rozwoju osobistego oraz realizowania pasji strzeleckiej

Informacje o firmie:

Misja Naszej Firmy

Świat wokół nas nieustannie się zmienia. Chcąc rozwijać się jako nowoczesna firma, aktywnie uczestniczymy w tych zmianach, staramy się zrozumieć trendy i czynniki, które determinują planowanie naszych działań w przyszłości, ale także staramy się aktywnie wpływać na kierunki tych zmian.

Nasze motto

Żeby osiągnąć zakładany cel nie płyń cały czas z prądem w głównym nurcie. Czasem trzeba popłynąć w poprzek nurtu albo nawet pod prąd, żeby znaleźć spokojniejszy i efektywniejszy kierunek rozwoju.

Nasz cel

Prowadzić działalność z ludźmi i dla ludzi, a nie dla statystyk. Zadowolenie jednoski jest dla nas nadrzędnym celem działalności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres e-mail: strefacelu@jammas.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."