Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Stażysta w agencji pracy tymczasowej

  • Data publikacji:
  • 17-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Numer ref. STŻ/026/AVL

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR
• Bezpłatne praktyki, referencje po ich zakończeniu
• Praktyki w biurze Manpower (onsite) - przy ul. Kowalskiej

Opis stanowiska pracy:

• Wsparcie konsultanta w codziennej pracy
• Wstępna selekcja aplikacji na stanowiska niższego i średniego szczebla (branża produkcyjna)
• Przedstawianie ofert pracy kandydatom
• Uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych
• Zapoznanie się ze specyfiką pracy w agencji doradztwa personalnego

Wymagania:

• Dyspozycyjność minimum 20 h/tydzień
• Komunikatywność i chęć do nauki

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."