Derksen Polska sp. z o.o.
Derksen Polska Sp. z o.o.jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042).

TOKARZ/ FREZER

  • Data publikacji:
  • 20-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rydułtowy

Obowiązki:

- obsługa urządzeń: tokarek lub/i frezarek

- praca w rysunkiem technicznym

- przygotowanie materiałów do obróbki

- kontrola jakości wykonywanych elementów

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe

- umiejętność obsługi tokarki lub/i frezarki

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- zaangażowanie oraz poważne podejście do wykonywanych obowiązków

- dokładność oraz rzetelność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatkowy system premiowy oraz pakiet świadczeń socjalnych

- bezpieczne i higieniczne warunki pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich aplikacji na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.