FABRYKI MEBLI

Trener (praca hybrydowa/mobilna) - Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 19-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca hybrydowa/mobilna
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Trener (praca hybrydowa/mobilna)- Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A.poszukują kandydatów na stanowiskoTrener (praca hybrydowa/mobilna)

Miejsce świadczenia pracy: Ostrów Mazowiecka, Hajnówka, Białystok, Suwałki

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować:

Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich poprzez udział w atrakcyjnym, bogatym programie Akademii Trenera Wewnętrznego

Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i metod pracy trenerskiej online

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Twoje zadania:

Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w formie stacjonarnej oraz online, zgodnie z obowiązującymi standardami

Realizacja celów szkoleniowych na poziomie uczestnika oraz osiągnięcie uzgodnionych z zamawiającym celów biznesowych

Dostarczanie kierownictwu biura raportów poszkoleniowych z ważnymi informacjami o przebiegu szkoleń

Obsługa baz danych szkoleń i archiwum oraz utrzymanie jakości wprowadzanych do nich danych i dokumentów

Utrzymanie wyposażenia sal i pól szkoleniowych zgodnie z wewnętrznymi standardami

Utrzymanie kompletności zasobów i materiałów szkoleniowych

Poprawne i terminowe rozliczanie szkoleń

Terminowa realizacja zadań związanych z udziałem w inicjatywie budowy projektu szkolenia wewnętrznego.

Twój profil:

Minimum 2-letnie doświadczenie, poparte sukcesami, w pracy trenerskiej, realizowanej dla dużych firm, zatrudniających powyżej 1 000 pracowników

Doświadczenie w roli trenera wewnętrznego będzie dodatkowym atutem

Bardzo wysoka świadomość biznesowa

Bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Dobra organizacja pracy

Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy

Wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu

Otwartość na zmiany

Wysoka kultura osobista

Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office za poziomie średniozaawansowanym

Prawo jazdy kat B

Mobilność i dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w elastycznych godzinach

Mile widziana znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym

KORZYŚCI:

Możliwość pracy w trybie hybrydowym

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS

Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Płatny program poleceń pracowniczych

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=72cf2cf0bd8c488cb434ee30da411eee