FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Umowa o pracę- Dodatki - Kilometrówka- Praca od zaraz

Zakres obowiązków pracownika:

-produkcja węży z materiału silikonowego

-wykończenie produktów (mierzenie, docinanie na pile)

-przekazanie gotowego produktu do działu jakości

-przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

-sprawność fizyczna

-gotowość do pracy III-zmianowej

-własny transport do Dopiewa (15 min pociągiem  z Poznania, autobus 729 z Ogrodów)

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a po okresie próbnym możliwość zatrudnienia przez Firmę
-atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

-zwrot za dojazdy do pracy

-możliwość zapoznania się z Zakładem, obejrzenia produkcji przed podpisaniem umowy
-nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt telefoniczny 790 790 445

Do aplikacji dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Agencja Pracy Fallwork 6231