RENTA
Praca Niemcy

Zatrudnimy na terenie Niemiec

RENTA Personaldienstleistungen GmbH poszukujemy zmotywowanego Facility Managera (m/k) w 01723 Kesselsdorf z opcją przejęcia przez firmę!

Zadania:

- Kompleksowe wsparcie dozorcy lub techniczne zarządzanie nieruchomością zgodnie ze specyfikacją
- Wsparcie, zarządzanie i kontrola środków przekształcania itp.
- Przygotowywanie ofert, zlecanie drobnych napraw
- Przygotowanie i współpraca w zakresie planowania budżetu usług budowlanych, monitorowania gwarancji
- Bieżące monitorowanie bezpieczeństwa eksploatacji, monitorowanie wszystkich obowiązków operatora
- Monitorowanie ogólnych przepisów wewnętrznych i przepisów klęsk, jak również wdrażanie wszelkich niezbędnych dostosowań do wymogów operacyjnych
- Realizacja, optymalizacja i kontrola operacji technicznych oraz monitorowanie umów serwisowych i konserwacyjnych, a także realizacja prac konserwacyjnych
- Przygotowanie rozliczenia opłat oraz wsparcie klienta w przygotowaniu faktury
- Instrukcja dla najemców w trakcie przekazywania urządzeń technicznych
- Wsparcie klienta w oddawaniu i odbieraniu powierzchni do wynajęcia
- Utrzymanie dokumentacji nieruchomości i najemców (kwestie techniczne) poprzez SAP AG

Oczekujemy:

- Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie rzemiosła lub techniki
- Alternatywne odpowiednie doświadczenie zawodowe
- Gotowość na zmiany (Poniedziałek-Sobota godz. 7-20)
- Usługa dyżurów w nagłych wypadkach 24h
- Otwarte i przyjazne relacje z klientami i dostawcami
- Niezależna praca i umiejętności organizacyjne
- Niezawodność, sumienność i elastyczność
- Wymagane prawo jazdy

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- Atrakcyjne i zorientowane na wyniki wynagrodzenie (zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym BZA)
- Premie świąteczne i urlopowe
- Do 30 dni urlopu w roku
- Premia zdrowotna
- Ciągłe osobiste wsparcie
- Ciekawe zlecenia u znanych firm!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, zadzwoń pod numer 0351-7966510 lub wyślij swoje CV w formie PDF na E-Mail:   dresden@jobprofile.de