ANDROS Oznakowanie Pionowe i Poziome

Zatrudnimy pracownika przy produkcji i montażu oznakowania drogowego

Firma ANDROS Oznakowanie Pionowe i Poziome z siedzibą w Redzie zatrudni pracownika do pracy przy produkcji i montażu oznakowania drogowego.

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych
  • Umiejętność spawania będzie znaczącym atutem
  • Umiejętność malowania natryskowego / proszkowego będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie docelowe dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie podkładów do znaków do dalszej obróbki
  • Wyginanie podkładów z blachy ocynkowanej za pomocą prasy hydraulicznej oraz giętarki ręcznej
  • Produkcja słupków do znaków z rur stalowych ocynkowanych
  • Montaż elementów oznakowania drogowego u klientów
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

CV prosimy przesyłać na firmowy adres mailowy: info@andros-reda.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 502 239 099