Accounts Clerk- praca w księgowości

  • Data publikacji:
  • 23.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Branża:
  • Finanse / Księgowość / Podatki
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Accounts Clerk

Miejsce pracy: Wrocław, Oporów, ul. Towarowa 3.

Chcesz pomagać rozwijać takie marki jak Nestle, Panasonic, Pandora, Bosch, Rituals?

Chcesz mieć realny wpływ na przyszłość branży e-commerce?

Międzynarodowa, amerykańska firma to dobre miejsce pracy właśnie dla Ciebie?

Szukasz pracy, w której rozwiniesz skrzydła i będziesz mógł stworzyć coś zupełnie od zera?

Spełnij z nami swój American Dream!

Poszukujemy dla naszego Klienta, wiodącego partnera w globalnym e-commerce firmy PATTERN :

ACCOUNTS CLERK.

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:

- wyjaśnianiem zapytań dotyczących zobowiązań, należności w firmie, faktur dla klientów,

- tworzeniem faktur sprzedaży, ściąganiem zaległych płatności,

- zarządzaniem i konfiguracją dostawców, weryfikacją bankową dostawców oraz przeglądem oświadczeń dostawców,

- pełnieniem nadzoru nad terminowym procesem aplikowania o środki pieniężne i przygotowanie miesięcznych uzgodnień bankowych,

- wspieraniem analityka finansowego w procedurach zamknięcia miesiąca.

Nasze wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,

- biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

- praktycznej znajomości podstaw księgowości,

- doskonałej znajomości programu Exel.

Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?

- udział w atrakcyjnym projekcie green field,

- wynagrodzenie odpowiadające strukturom zagranicznym,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość ciągłego rozwoju,

- przyjazne środowisko pracy,

- poznanie nowej kultury,

- duży i przestronny parking,

- środowisko pracy pełne szacunku,

- nowoczesna przestrzeń biurowa w doskonałej lokalizacji,

- praca z profesjonalistami,

- brak rutyny w codziennej pracy,

- organizacja koncentruje się na budowaniu atmosfery partnerstwa i dobrych relacji,

- ciekawe i wymagające zadania,

- dodatkowe korzyści w postaci benefitów,

- zawsze wolne weekendy.

Jeśli uważasz, że pasujesz do tej roli, dołącz do nas! Nie wahaj się i wyślij nam swoje CV w języku angielskim.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń