Skillhunt

Administrator Systemu ERP

  • Data publikacji:
  • 06-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia

Obecnie dla naszego klienta w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku:

  • wykonywanie czynności administracyjnych w tym konfiguracja i konserwacji systemu ERP
  • obsługa i analiza incydentów i problemów związanych z działaniem systemu
  • zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT w obszarze systemów ERP
  • udział w procesie testów i szkolenia użytkowników z obsługi systemów
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami systemów w zakresie obsługi, wsparcia
  • technicznego i modernizacji
  • udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych systemów informatycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane kierunki informatyczne
  • minimum rocznego doświadczenia w administracji systemami ERP
  • dobrej znajomości języka SQL
  • doświadczenia w pracy z bazami danych o relacyjnym modelu
  • zdolności podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętności analitycznego myślenia, skrupulatności i systematyczności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • obowiązkowości, odpowiedzialności oraz rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z systememami IFS lub aplikacją Crystal Reports
  • dobra znajomośd języka Oracle PL/SQL
  • doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle
  • znajomośd zagadnieo z zakresu działalności branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • możliwośd zdobycia doświadczenia w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do systemów wymiany wiedzy i informacji
  • możliwośd udziału w ciekawych projektach
  • udział w szkoleniach zewnętrznych rozwijających posiadane kompetencje

Wynagrodzenie: 6.000 - 15.000 PLN

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: mruban@skillhunt.io.
Znasz kogoś kto idealnie pasuje na to stanowisko? Poleć nam swojego znajomego i otrzymaj 400USD wynagrodzenia po jego zatrudnieniu! Wystarczy, że na naszej stronie Skillhunt.io pod wybranym ogłoszeniem klikniesz „Refer a friend” i prześlesz znajomemu Twój unikalny reflink, dzięki któremu prześle nam swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"