White Cave Piotr Macalla
Poszukujemy osoby na stanowisko asystent projektanta w biurze architektonicznym

Asystent projektanta w biurze architektonicznym

  • Data publikacji:
  • 26-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Pyskowice
  • Stanowisko:
  • Architekt

Studio projektowe White Cave zaprasza do wzięcia udziału w procesie projektowym. Wymagane wykształcenie kierunkowe pełne lub niepełne w kierunku architektura, budownictwo.

Wymagania:

-dobra znajomość programu Sketchup

-dobra znajomość oprogramowania CAD (Autocad, ZwCAD)

- znajomość zagadnień budowlanych

-znajomość języka angielskiego

-znajomość programów graficznych (Corel lub Gimp)

-znajomość zagadnień projektowania architektonicznego

-kreatywność i samodzielność

Warunki pracy:

-umowa na okres 2 miesięcy, z możliwością  przedłużenia

-praca stacjonarna

-praca w pełnym wymiarze godzin

-miła atmosfera

Obowiązki:

-Tworzenie koncepcji architektonicznych

-projekty graficzne i wizualizacje

-tworzenie pełnych koncepcji architektonicznych

-projektowanie obiektów małej architektury

-tworzenie dokumentacji ofertowej

-tworzenie dokumentacji projektowej

zapraszamy do współpracy!